Menü
Yukarı Kaydır

Hakkında

Erken yaşta tanıştığı elektronik müziğe aşık olan İstanbul doğumlu müzisyen, yolculuğuna arkadaşları için henüz 16 yaşındayken hip-hop altyapısı hazırlayarak başladı. Lisede öğretmeninden gitar eğitimi aldı. Pek çok farklı müzik tarzıyla içli dışlı oldu fakat minimalist kişiliği onu yalın müziğe yönlendirdi. Bazen bir fotoğraftan, bazen bir filmden bazen yalnızca gün içinde karşılaştığı durumlardan ilham alan Cemre, kalıplara sığdıramadığı düşüncelerini müziği ile dışa vurmayı tercih ediyor. Gündüzleri tutkusu için, geceleri de hayalleri için prodüksiyon yapıyor.

Yakın arkadaşının ısrarı üzerine önceden yalnızca kendisi için yaptığı parçalardan birkaçını internete yükledi ve kısa sürede büyük ilgi ve olumlu yorumlar aldı. Genç müzisyenin son teklisi Vera, Anjunadeep Recommends çalma listesinde yer aldı. Solomun, Matan Caspi, Jaques Le Noir ve daha birçok güçlü isim tarafından desteklendi.

Haberler

Dijital Müzik platformu Beatport instagram hesabından widerberg'in kısa sürede başarı sağladığı, The-Middlemen albümünü müzik severlerine duyurdu.

Haberler

widerberg 2020/Kış sezonuna Rage ile giriş yaptı, hemen dinle !

Haberler

Mixmag Türkiye'de `Okyanusun ötesindeki hikayeler`
hakkında yayınlanan haberi oku

Haberler

Pulitzer ödüllü The New York Times yazarı Ian Urbina ile birlikte çalıştığım proje ‘The Middlemen’ EP şimdi yayında! Hemen dinle!

Haberler

180 günde %4819 büyüme! MELODIC TECHNO 2020 Spotify oynatma listesi 20.000 takipçiye ulaştı! Desteğiniz için teşekkürler!

Haberler

Tanzgemeinschaft ile yaptığım röportajı(EN) şimdi oku.

>

Haberler

MELODIC TECHNO 2020 Spotify Playlist 10.000 takipçiyi geçti! Spotify'da dinle!

Haberler

widerberg'ün yeni teklisi Vera yayında! Dilediğin platformu seç ve hemen dinlemeye başla!

Haberler

Beklaga'nın resmi videosu YouTube'da yayında.

Haberler

Mixmag Türkiye'de "Bekanna" hakkında yayınlanan haberi oku;